Paskelbta: 2015-08-27 09:00:00 CEST
AB "Linas Agro Group"
Pranešimas apie esminį įvykį

Keičiasi vadovai AB „Linas Agro Group“ valdomuose Latvijos paukštynuose

Panevėžys, Lietuva, 2015-08-27 09:00 CEST --  

Rugsėjo mėnesį vadovavimą Latvijos paukštynams AS „Putnu fabrika Ķekava“ ir SIA „Lielzeltiņi“ perims Andrius Pranckevičius. Šiuos pokyčius lėmė dabartinio bendrovių valdybos pirmininko Andris Vilcmeiers sprendimas priimti naujus profesinius iššūkius kitoje įmonėje. Abi paukštininkystės įmonės tęs kryptingą augimą, plėsdamos prekių asortimentą  naujoviškais gaminiais ir siūlydamos aukščiausios kokybės produkciją Baltijos ir Skandinavijos šalims bei Vakarų Europai.

Andrius Pranckevičius yra baigęs kelias Harvardo verslo mokyklos (Harvard Business School) verslo vadybos programas, yra AB „Linas Agro Group“ valdybos narys ir dirba kompanijoje daugiau nei 15 metų.

„Per pastaruosius metus „Putnu fabrika Ķekava“ ir „Lielzeltiņi“ sustiprino savo pozicijas ne tik Latvijoje, bet  ir kitose Baltijos šalyse. Toliau investuosime į verslo plėtrą, sutelkdami dėmesį į naujų ir konkurencingų produktų kūrimą ir plėtrą į užsienio rinkas. Per ateinančius metus planuojame investuoti kelias dešimtis milijonų eurų į įmonių plėtrą ", sako Andrius Pranckevičius.

A. Pranckevičius taps SIA „Lielzeltiņi“ valdybos pirmininku  nuo rugsėjo 7 dienos, o AS „Putnu fabrika Ķekava“ valdybos  pirmininku – po šios įmonės akcininkų  susirinkimo.

Siekdama padidinti įmonių  konkurencingumą, šią vasarą AB „Linas Agro Group“ pradėjo pertvarką Latvijoje veikiančiuose  paukštynuose: gamybos linijų atnaujinimą bei kai kurių įmonių skyrių sujungimą.

  

Apie paukštynus AS „Putnu fabrika Ķekava“ ir  SIA Lielzeltiņi

Bendrovė AS „Putnu fabrika Ķekava“ yra Latvijos paukštienos gamybos lyderė, veikianti jau 48 metus. Ji yra pilno ciklo paukštienos gamintoja ir pagamina daugiau nei 65% visos Latvijoje gaminamos paukštienos. Įmonėje dirba virš 600 darbuotojų, joje gaminama virš 240 pavadinimų paukštienos gaminių.

SIA „Lielzeltiņi“ patirtis paukštininkystėje ir paukštienos produktų gamyboje viršija 20 metų, įmonėje pagaminama virš 50 rūšių gaminių, sukurta 430 darbo vietų.

 

Apie AB „Linas Agro Group“

AB „Linas Agro Group“ yra kontroliuojančioji bendrovė, kurios pavaldžiosios įmonės augina ir parduoda žemės ūkio ir maisto produktus bei teikia prekes ir paslaugas žemdirbiams. Grupės įmonės įsikūrę Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Danijoje. Pagrindiniai Grupės gaminami ir parduodami produktai yra grūdai, aliejinės sėklos, žaliavos pašarams, paukštiena ir jos gaminiai, taip pat Grupė tiekia prekes žemės ūkio gamybai (sertifikuotą sėklą, augalų apsaugos priemones, trąšas, žemės ūkio techniką bei įrangą). Grupė yra vienas didžiausių lietuviškų grūdų eksportuotojų, Lietuvoje turi nuosavą modernių grūdų saugyklų tinklą, neseniai atidarė ir pirmąją grūdų saugyklą Latvijoje. Taip pat Grupė yra stambi pieno gamintoja Lietuvoje ir paukštienos gamintoja Latvijoje.

Birželio 30 d. Grupėje dirbo 2 334 darbuotojai. Įmonės finansiniai metai prasideda liepos 1 d.

Nuo 2010 m. vasario 17 d. AB „Linas Agro Group“ yra pagrindiniame Nasdaq Vilnius biržos įmonių sąraše.

         Daugiau informacijos teirautis:
         
         Andrius Pranckevičius
         AB „Linas Agro Group“ generalinio direktoriaus pavaduotojas
         Mob. + 37068771419
         E. p. a.pranckevicius@linasagro.lt