Paskelbta: 2015-07-21 08:36:00 CEST
AB "Linas Agro Group"
Pranešimas apie esminį įvykį

SEB bankas bendrovei AB „Linas Agro“ 26 mln. eurų padidino finansavimą

SEB bankas atnaujino ir iki 94 mln. eurų padidino AB „Linas Agro“, užsiimančiai žemės ūkio žaliavų prekyba ir prekių žemės ūkiui tiekimu, skirtą finansavimą. Ateinančiais finansiniais metais 26 mln. eurų padidintas finansavimas įmonių grupei AB „Linas Agro Group“ priklausančiai bendrovei leis toliau plėsti vietinę ir tarptautinę prekybą.

Panevėžys, Lietuva, 2015-07-21 08:36 CEST --  

„Žemės ūkio sektorius mūsų šalyje yra stabilus, turi galimybių ir toliau augti ateityje. Suprasdami šio sektoriaus svarbą šalies ekonominei gerovei mes ne pirmus metus aktyviai finansuojame šio sektoriaus įmones. Bendrovė „Linas Agro“ iki šiol sėkmingai vystė tiek vietinę, tiek tarptautinę prekybą žemės ūkio produkcija, tad padidintas apyvartinėms lėšoms skirtas finansavimas jai leis toliau plėsti prekybos apimtis“, – sako Aivaras Čičelis, SEB banko prezidento pavaduotojas ir Verslo bankininkystės tarnybos direktorius.

Pasak AB „Linas Agro“ finansų direktoriaus Tomo Tumėno, preliminariais skaičiavimais birželį pasibaigusiais finansiniais metais AB „Linas Agro“ pardavė beveik 1,7 mln. tonų produkcijos arba 4,5 proc. daugiau nei ankstesniais metais. 2015–2016 finansiniais metais įmonė tikisi didinti įvairių grūdų pardavimų apimtis ir plėsti prekybą trąšomis vietinėje bei eksporto rinkose.

 

Apie "Linas Agro Group"  

Valdymo bendrovė AB „Linas Agro Group“, kuriai priklauso žemės ūkio žaliavų prekybos bei prekių žemės ūkiui tiekimo bendrovė AB „Linas Agro“, turi 35 pavaldžias įmones, kurios augina ir parduoda grūdus, aliejines sėklas, žaliavas pašarams, paukštieną ir jos gaminius, taip pat žaliavas bei prekes žemės ūkio produkcijos gamybai. Iš viso grupėje Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Danijoje dirba virš 2 340 darbuotojų.

 

Apie SEB

SEB yra pirmaujanti Šiaurės šalių finansinių paslaugų grupė. Būdamas ilgalaikių ryšių su klientais bankas, Švedijoje ir Baltijos šalyse SEB konsultuoja klientus finansų klausimais ir teikia jiems universalias finansines paslaugas. SEB grupei priklausančių bankų Danijoje, Suomijoje, Norvegijoje ir Vokietijoje pagrindinės veiklos sritys yra verslo ir investicinės bankininkystės paslaugos verslo klientams ir institucijoms. SEB grupėje dirba apie 17 tūkst. darbuotojų. Išsamiau apie SEB skaitykite www.sebgroup.com.

 

 

   

 

 

 

 

         Daugiau informacijos:
         Arvydas Žilinskas
         SEB banko ryšių su žiniasklaidos vadovas
         Tel. (8 5) 268 1198, 8 687 04052
         E. paštas arvydas.zilinskas@seb.lt
         
         Tomas Tumėnas
         AB „Linas Agro Group“ finansų direktorius
         Tel. (8 45) 507 393, 8 682 36616
         E. paštas t.tumenas@linasagro.lt