Paskelbta: 2014-10-28 15:18:00 CET
AB "Vilkyškių pieninė"
Kita informacija

Paryžiuje – pripažinimas Vilkyškių pieninės kefyrui bei lydytiems sūriams

Paryžiuje vykusioje tarptautinėje maisto inovacijų parodoje SIAL 2014, svarbiausiame tokio pobūdžio renginyje pasaulyje, bendrovė AB Vilkyškių pieninė pateko tarp inovatyviausių maisto pramonės atstovų pasaulyje.

Konkurso SIAL Innovation profesionali vertinimo komisija iš daugiau kaip 1500 dalyvių išrinko net du Vilkyškių pieninės gaminamus produktus! AB Vilkyškių pieninė, užsienio rinkoms prisistatanti su prekiniu ženklu „Vilvi“, įvertinta už kefyrą 330 g pakuotėje bei lydytus sūrius, kurie visai neseniai buvo pristatyti Lietuvos vartotojams.

Kefyro inovacija komisijos narius sužavėjo tuo, kad Lietuvos gamintoja sugebėjo modernizuoti tradicinį produktą, išradingai pateikti jį vartotojui originalaus dizaino patogioje pakuotėje.

Lydyti sūriai pripažinimą pelnė už skonių paletę bei pakuotės patrauklumą – AB Vilkyškių pieninė Lietuvos vartotojams šį pavasarį pasiūlė trijų skonių lydytus sūrius – maasdam, mozzarella bei cioccolato.

„Patekimas į „SIAL Innovation“ paviljoną yra ne tik garbingas įvertinimas, bet ir puiki galimybė praplėsti partnerių tinklą“, - teigia AB Vilkyškių pieninės generalinis direktorius Gintaras Bertašius. „SIAL Innovation“ paviljonas laikomas bene svarbiausia parodos dalimi.

Pirmoji „SIAL” paroda buvo surengta 1964 metais ir šiais metais švenčia 50 metų garbingą jubiliejų.

 

 

         Vilija Milaševičiutė
         Ekonomikos ir finansų direktorė
         Tel.: +370 441 55 102