Paskelbta: 2014-02-14 15:16:18 CET
AB "Vilkyškių pieninė"
Kita informacija

Rusai AB Vilkyškių pieninės sūrį įvertino aukso medaliu

Maskvoje vykstančioje tarptautinėje maisto pramonės parodoje „ProdExpo 2014“ „Vilkyškių pieninės“ kietasis sūris „Jubiliejinis 1934” buvo apdoanotas aukso medaliu. Lietuvių gaminys buvo įvertintas už inovatyvias technologijas ir įpakavimą.

„Džiaugiamės, kad kantrus mūsų darbas buvo auksu įvertintas vienoje iš didžiausių maisto pramonės parodų pasaulyje. Šį sūrį „Vilkyškių pieninės“ technologai vystė daugiau nei trejetą metų. 12 mėnesių brandinamas kietasis premium kokybės sūris yra specialiai kurtas pieninės aštuoniasdešimtmečio proga. Tarptautinis pripažinimas už inovatyvumą mums visuomet yra pats didžiausias įvertinimas. Jis parodo, kad pažangūs Lietuvos pieno gamintojai, pasitelkę sukauptą patirtį ir inovacijas, gali diktuoti madas net ir tarptautinėse rinkose”, - teigia „Vilkyškių pieninės“ generalinis direktorius Gintaras Bertašius.

Sūris „Jubiliejinis 1934” išsiskiria ne tik skoniu, bet ir pakuote. Jis brandinamas specialioje sūrio dangoje, kuri sukuria natūralias brendimo sąlygas. Pati mėlynos spalvos (royal blue)  danga sūrių gamyboje pasaulyje naudojama itin retai.

„Prodexpo  2014“ komisija inovatyvaus gaminio konkursinei programai pateiktus maisto produktus vertino pagal jų kokybę, išvaizdą ir įpakavimą. Renkant inovatyviausius produktus atsižvelgta į gaminio originalumą, gamybos technologijų pažangumą, pakuotės dizainą, funkcionalumą ir konkurencinius pranašumus rinkoje.

Parodoje „Prodexpo  2014“ prisistatė per 2300 maisto pramonės atstovų iš 63 valstybių. Paroda šiais metais surengta dvidešimt pirmą kartą.

 

         Daugiau informacijos:
         
         Gintaras Bertašius
         AB „Vilkyškių pieninė” generalinis direktorius
         Tel.: +370 441 55330