Avaldatud: 2013-10-16 14:56:54 CEST
Tallinna Vesi
Börsiteade

AS Tallinna Vesi korraldab kolmanda kvartali tulemuste tutvustamiseks veebiseminari

AS Tallinna Vesi jaoks on jätkuvalt oluline meie tegevuse läbipaistvus, mistõttu on meil hea meel teatada, et oleme esimene Tallinna börsi emitentidest, kes tutvustavad oma kolmanda kvartali tulemusi NASDAQ OMX-i veebiseminari vahendusel.

Selle muudatuse tulemusel kutsume oma aktsionäre, investoreid, analüütikuid ning teisi huvilisi osalema meie veebiseminaril 25. oktoobril kell 11.00. Veebiseminar toimub inglise keeles.

Veebiseminari viivad läbi ettevõtte juhatuse esimees Ian Plenderleith ning finantsdirektor Riina Käi, kes tutvustavad 2013. aasta kolmanda kvartali tulemusi.

Ian Plenderleith ning Riina Käi vastavad tekkinud küsimustele peale presentatsiooni. Kuna veebiseminar aeg on piiratud, võib küsimusi saata ka enne veebiseminari toimumist, hiljemalt 24. oktoobri südaööks e-kirja teel: hedi.uustalu@nasdaqomx.com.

Kuidas veebiseminaril osaleda?                                    

Veebiseminaril osalemiseks palume saata osalemissoov aadressile hedi.uustalu@nasdaqomx.com, hiljemalt 25. oktoobriks kell 10.00. Teile saadetakse link ning juhised veebiseminari keskkonna kasutamiseks.

Tehnilistel põhjustel on veebiseminaril võimalik osaleda vaid 90 registreerunud osalejal, registreerumise järjekorra alusel. Osalejatele saadetakse ligipääs veebiseminarile 25.oktoobri hommikul, e-posti teel. Veebiseminar lindistatakse ning avalikustatakse nii ettevõtte kodulehel www.tallinnavesi.ee kui ka NASDADQ OMX veebilehel.

Mis on veebiseminar?

Veebiseminar on virtuaalne konverents, mille käigus on ettevõtte esindajatel võimalus ettevõtte ning selle tulemuste kohta infot jagada. Veebiseminar võimaldab vahetut suhtlust ning annab võimaluse küsida küsimusi otse ettevõtte juhtkonnalt.

Mida veel veebiseminari kohta teadma peaks?

Osalemiseks on vaja internetiühendust ning kõrvaklappe. Kui osalejal on soov küsimusi esitada, on vajalik ka mikrofoni olemasolu. Veebiseminar töötab Adobe Flash Player-iga. Täiendavaid programme seadistada vaja ei ole.

         Mariliis Mia Topp
         AS Tallinna Vesi
         Kommunikatsioonijuht
         Tel: +372 62 62 275
         mariliis.topp@tvesi.ee