Paskelbta: 2013-02-19 15:14:00 CET
AB "Vilkyškių pieninė"
Kita informacija

Lietuviški sūriai apdovanoti Maskvoje

Maskvoje vykusios tarptautinės maisto pramonės parodos „ProdExpo  2013“ konkursinėje programoje Lietuvos pieno produktų gamintoja „Vilkyškių pieninė“ pelnė du apdovanojimus. Aukso medalį geriausio metų gaminio kategorijoje laimėjo pieninės lydytas sūris „Memel Blue“ su mėlynuoju pelėsiu ir saulėje džiovintais pomidorais.

Inovatyvaus produkto apdovanojimą pelnė bendrovės lydytas sūris „Memel Blue“ su mėlynuoju pelėsiu ir „Bruschetta“ prieskoniais.

„Šis mūsų gaminių tarptautinis įvertinimas dar kartą patvirtina, kad orientacija ir  investicijos į produkto kokybę, jo išskirtinumą, patrauklų pateikimą yra teisinga kryptis. Manau, kad šie Maskvoje pelnyti apdovanojimai atvers mums naujas galimybes milžiniškoje Rusijos rinkoje“, - teigia „Vilkyškių pieninės“ generalinis direktorius Gintaras Bertašius.

Anot G. Bertašiaus, svarbiau nei apdovanojimai yra tai kad, kokybę šiandien renkasi ne tik maisto pramonės profesionalai, bet ir vis daugiau vartotojų tiek pas mus Lietuvoje, tiek kaimyninėse valstybėse, į kurias eksportuojami produktai.

„Prodexpo  2013“ komisija geriausio gaminio konkursinei programai pateiktus maisto produktus vertino pagal jų kokybę, išvaizdą ir įpakavimą.

Renkant inovatyviausius produktus atsižvelgta į gaminio originalumą, konkurencinius pranašumus rinkoje ir gamybos technologijų pažangumą.

Parodoje „Prodexpo  2013“ prisistatė per 2200 maisto pramonės atstovų iš daugiau nei 50 valstybių. Paroda šiais metais surengta dvidešimtą kartą.

 

         Daugiau informacijos:
         Gintaras Bertašius
         AB „Vilkyškių pieninė” generalinis direktorius
         Tel.: +370 441 55330