Paskelbta: 2011-09-21 15:57:54 CEST
AB "Vilkyškių pieninė"
Kita informacija

Apdovanoti AB „Vilkyškių pieninės“ sūriai

Lietuviški sūriai – vieni geriausių maisto produktų 2011 metais Rusijoje ir Rytų Europoje. Taip nusprendė kompetentinga gurmanų komisija, rugsėjo 17–20 dienomis Maskvoje vykusioje jubiliejinėje, 20-ojoje, maisto parodoje „WorldFood Moskow“, įvertinusi per 1 350 gamintojų produktus.

Tarptautiniame profesionaliame maisto ir gėrimų produktų konkurse „2011 metų produktas“ aukso medaliu buvo apdovanotas AB „Vilkyškių pieninės“ kietasis sūris „Žalgiris“, o sūris su mėlynuoju pelėsiu „Memel Blue“ gavo bronzos medalį. Dėl šių prizų varžėsi gamintojai iš Rusijos, Belgijos, Italijos, Kipro, Lenkijos, Egipto ir net Pietų Korėjos bei Singapūro.

„WorldFood Moscow“ apdovanojimas yra itin vertinamas Rusijoje, kuri yra svarbi AB „Vilkyškių pieninės“ eksporto kryptis jau apie 15 metų.

Tarptautinė maisto ir gėrimų paroda „WorldFood Moscow“, šiemet vykusi jau 20-ąjį kartą, organizuojama kiekvienais metais nuo 1992 m. Tai viena didžiausių šios srities maisto parodų Rusijoje ir Rytų Europoje, kasmet pritraukianti daugybę specialistų iš įvairių pasaulio šalių.

 

         Daugiau informacijos:
         Gintaras Bertašius, AB Vilkyškių pieninė generalinis direktorius,
         tel.: +370 441 55330